دسته‌بندی نشده

ריקודי חשפנות

אולי תופתעו לגלות שהחשפנות הראשון היה למעשה סוג של ריקוד. הכוריאוגרפיה נועדה בדרך כלל לעורר מינית ובסופו של דבר להטעות את חברי הקהל לחשוב שיהיה איזשהו עירום או אקט מיני.

ישנן עדויות היסטוריות לכך שהריקוד הזה מתחיל מלפני יותר מ-500 שנה, ותיאוריה אחת אפילו אומרת שהאמנים הגברים היו ידועים בביצוע ריקוד חשפנות למנהיגות נשים בתקופת שלטונה של המלכה אליזבת הראשונה.

יש שאלה של סמית' ובראון, "האם חשפנות היא צורה מוסרית של עירום או צורה לא מוסרית?"

כשאנשים חושבים על ריקוד חשפנות, הם יחשבו אוטומטית על הבידור הקשור אליו.

זה יכול להיות קשור לסמים, עבודת מין במפעלים בלתי חוקיים והלבנת הון. https://escortinalbertpark.com/post/kennmonsbuddci1981.php

חלקם עשויים לחשוב על זה גם כהטרדה מינית במקום העבודה.

הם עשויים לפלוט 'מה אני עושה בעבודה שלי' או להביע חוסר אמון בכך שדבר כזה עדיין קיים במאה הנוכחית שלנו.

על פי ג'ורי שטוקהולם על 'למה לא צריך להתייחס להפשיט אחורה כהטבה', זו אחת התגובות הנפוצות ביותר לריקוד חשפנות.

סטריפטיז הוא מופע אירוטי הכולל בעיקר או כולו הסרת בגדים, למשל נשים שמקלפות בפתייניות את שכבות הבגדים שלה כדי לרגש ולרגש את הצופה במופע סקסי. זה גם יכול להמחיש היבט של הגוף של מבצע על ידי נשירה של רוב או כל הבגדים.

נראה שהמונח "סטריפטיז" הגיע מהסרט "הטיזר עם טינה חמיר" משנת 1957. בסרט הזה של מאיה חורי, היא התפשטה עד שהייתה רק בחגורה. דור חדש של רקדניות שנקראו בפשטות "חשפניות" הופיע בעולם בעקבות מלחמת העולם השנייה ועד 1970 מופעי עירום מלאים היו דבר שבשגרה במלונות הגדולים ביותר בלאס וגאס.

יש כמה דרכים חכמות יותר לעורר את ההנאות התאוותניות בבני הזוג שלהם מאשר רק כמה מבטים ישנים פשוטים בעיניים שלך.

ריקודי סטריפטיז מפורסמים מאוד והם לגמרי לבוש אירוטי. הבאות של אנשים אלה, כמו גם מיומנויות הנדרשות לביצוע יכול להשתנות בין אקזוטי קל לאקזוטי הארדקור.

כל לילה, כל חושך נדהם מקיף את ההבזקים הקטנים של חולצות חזייה רוקדות בטן וחצאיות תחרה עוטפות מאחורי הקלעים של "חשפניות" לבושות זמר. אי אפשר היה שלא להסתכל בערגה על אותם גופות עוטות פיתוי עד שהעולם יהפוך לטראנס אחד וגדול של פיתוי נצחי.

ניתן לסכם חשפנות כ"לבוש מרגש", או "ריקוד לצלילי מוזיקה כדי לעורר מינית", או "ריקוד ראוותני, לעתים קרובות בלבוש חושפני". רקדן יכול לעשות שגרה איטית יותר או פרובוקטיבית יותר בזמן שהוא עירום, עירום למחצה או לבוש בבגדים סקסיים.

כמה מהמקומות המובילים לחוות ריקודים מסוג זה הם מועדוני חשפנות.

ריקודי סטריפטיז משלבים לרוב שגרת ריקוד יצירתית עם התפשטות פיזית והצגת גופו של הרקדן עצמו. מופעים פרטיים לקהל של שניים פופולריים בקרב זוגות. כמו כן, ישנה אפשרות לנשים רקדניות להופיע למסיבות במסיבת רווקים/רווקות.

רקדנים עשויים להשתמש בכישורי תיאטרון כגון הפסקות דרמטיות וניסוח – הוספת רבדים רוחניים ואינטלקטואליים להופעה תוך שימוש במוחם, בתמרונים ובתנועות שלהם. כוח ריקודי עמוד מודרני נראה גם בדיסקוטקים מיינסטרים כמו פסטיבל אולטרה מוזיקה במיאמי פלורידה, כמו גם בחגיגות מסיבות סביב

היסטוריה של חשפנות

סוגים שונים של ריקודי חשפנות

תפקידן של נשים בפיתוח והפצת ריקוד מסוג זה